Paylaşın! Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrShare on Google+

Levent  Sosyete Pazarı Salı günleri  4. Levent’te, askeri lojmanların yakınında, Faruk Nafız Çamlıbel Sokakta kuruluyor. Pazara en kolay ulaşım yolu, Sarıyer yönüne giden otobüs duraklarından askeri lojmanlara sapan ara yola girip ikinci aralıktan sağa dönmek ve yolu izlemek.

Levent Pazarı,  diğer sosyete pazarlarına göre küçük olmasına rağmen aradığınız hemen her şeyi size sunuyor. Kıyafet,çanta,saat,gözlük,ayakkabı ve halıdan yatak örtüsüne kadar pek çok ürünü bu pazarda bulabilirsiniz. Özellikle size tavsiyem, kıyafet ihtiyacınız varsa, ki buna hayır diyecek bir bayan olmasa gerek, alışveriş merkezlerine gitmeden önce bir Salı günü Levent Pazarına uğramanız.

Burada Dünya markalarını bile bulabileceğinizden emin olun. Ayrıca bir süre sonra alışveriş merkezlerinden çok burayı tercih etmeniz de muhtemel. İstanbul’daki diğer sosyete pazarlarıyla karşılaştırıldığında bu pazar gerçekten farklı. Mutlaka keşfetmenizi tavsiye ederim.

2 Responses to Levent Sosyete Pazarı

  1. salıpazarıcaa diyor ki:

    ben her hafta giderim süper bi yer..

  2. Loren diyor ki:

    29 ekim 2013 sakı gunu pazar var midir ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pinterest
EmailEmail
PrintPrint